Meist

Unikaalsus

Kõik teavad, et iga inimese sõrmejäljed on unikaalsed. Samamoodi on unikaalne kogu loodus meie ümber. Pole olemas kahte ühesugust puud. Kas oled märganud, et puusüü ja inimese sõrmejälg on väga sarnased? Just, inimene on osake loodusest ning igaüks meist on omamoodi eriline.

Samamoodi on unikaalsed kõik mu tooted, sest põhimaterjalina kasutan vineeri. Mulle väga meeldib puu lõhn. Ja mulle meeldib voolav ja mänguline puusüü. Iga puidutükk täiesti omanäoline. Just puusüüst on inspireeritud Disaini Elamuse logo.

Mida me loome?

Disaini Elamus toodab laserpingil põhjamaiselt stiilseid vineerist disaintooteid, mis muudavad interjöörid püsivalt hubaseks ja üllatavaks. 

Minu kõige ägedamad tooted on vineerist kihilised seinadekoratsioonid. Esimese sarjana on hetkel valmimas “Elevant toas” seinapildid. Sari on inspireeritud meie juhtimiskultuurist. Loe sellest lähemalt SIIT. Aga võin kihilisi seinapilte valmistada tellimustööna ka Sinu pildi järgi. Võta palun minuga ühendust ja teeme koos midagi enneolematut!

Lisaks teen ka vineerist lilli. Jah, lugesid õigesti, vineerist ehk puidust lilled. Teen neid erinevad suuruses ja erinevat värvi mingi leian, et nad on päris üllatavalt stiilsed. Lihtsuses peitub nende võlu. Ja mida suurem lill, sest ädedamalt ta mõjub. Eriti sobituvad nad modernsetesse interjööridesse. Sul on kodus kindlasti mõni disainvaas, mis on ammu endale võrdväärset kaaslast igatsenud. Puidust lilled on kestvad ja on aegumatult stiilsed.  

Teeme koos!

Tootmises tekib alati tootmisjääke, aga minu süda ei luba ilusaid vineeritükke prügikasti saata. Kutsu mind oma koosviibimisele jätkusuutlikku, lõbusat ja loomingulist workshop`i läbi viima. Teeme koos vineerijääkidest seinapilte või kõrvarõngaid. Kasutame selleks vineerist tootmisjääke. Loe võimaluste kohta SIIT.

Olen avatud põnevateks koostöödeks, mis puudutavad erinevaid kunsti- ja disainiprojekte, dekoreerimist, üritusi, turundust ja millegi uue ja põneva loomist laserpingil.

Kirjuta mulle – gisela@elamus.ee

Gisela
Disaini Elamuse asutaja