Töötuba – Vineerijääkidest seinadekoratsioonid

Kellele? Sobib nii meestele kui ka naistele, noortele ja vanadele.

Kuidas? Vineerist alusele kleebime puiduliimiga enda valitud vineeritükkidest komposistiooni, viimistleme ning kinnitame tagaküljele riputusaasad. Seinadekoratsioon võib valmida individuaaltööna või siis ühise suurema koostööna, mille saab pärast oma kontorisse riputada. 

Kaua kestab? Ligikaudu 2 h.

Palju maksab? Alates 45 EUR inimene. 

Kus toimub? Tulen meeleldi Sinu üritusele, näiteks suvepäevadele kohale. Või leiame mingi muu mõlemale sobiva rendipinna ürituse läbiviimiseks. 

Miks? Arendab loovust ja mõjub pingeid vabastavalt. Võimaldab meeskonnal teisel tasandil suhtlust arendada. Tootmisjääkide kasutamine on äärmiselt keskkonnasõbralik. 

 

Küsi täpsemat pakkumist, andes teada, mis on teie korraldatava ürituse eesmärk, kus ja millal see võiks toimuda ning kui suurele seltskonnale Kirjuta mulle – gisela@elamus.ee

Töötuba – Vineerijääkidest kõrvarõngad

Kellele? Sobib peamiselt naistele, aga kui seltskonnas on ka meesterahvad, siis nemad võivad kõrvarõngaid valmistada kingituseks oma kaaslastele või siis paneme mehed võtmehoidjaid meisterdama. Need, kellel kõrvas auke pole, võiksid meisterdada näiteks prossi. Ideaalne meelelahutus sünnipäevadele või meeskonnaüritustele.

Kuidas? Kõik saavad ise endale sobiva kujuga kõrvarõnga toorikud valida vineerijääkide hulgast ning need meelepäraselt viimistleda. Kinnitame taha hõbetatud tagused. 

Mis? Iga osaleja saab endale valmistada 2 paari kõrvarõngaid. Kui lepime eelnevalt kokku, siis võimalik valmistada kõrvarõnga toorikuid ettevõtte logoga. Siis saaksid kõik meeskonnaliikmed endale ühtsed kõrvarõngad, mis suurendavad ühtekuuluvust ning tööandjabrändi lojaalsust.  

Kaua kestab? Ligikaudu 1 h.

Palju maksab? Alates 20 EUR inimene. 

Kus toimub? Tulen meeleldi Sinu üritusele, näiteks suvepäevadele, sünnipäevale või meeskonnakohale. Või leiame mingi muu mõlemale sobiva rendipinna ürituse läbiviimiseks. 

Miks? Arendab loovust ja mõjub pingeid vabastavalt. Tore formaat ühiselt koos ajaveetmiseks. Tootmisjääkide kasutamine on äärimselt keskkonnasõbralik.  

 

Küsi täpsemat pakkumist, andes teada, mis on teie korraldatava ürituse eesmärk, kus ja millal see võiks toimuda ning kui suurele seltskonnale Kirjuta mulle – gisela@elamus.ee